تبلیغات
مهدویت
نظرسنجی
کدام قسمت وبلاگ را بیشتر می پسندید؟


دوستان 1
دوستان 2

تبلیغات رایگان شما در این مکانhttp://s2.picofile.com/file/7290114294/The_Da_Vinci_Code.jpg


در پست شماره یک این مطلب نگاهی گذرا به فیلم داشته و خلاصه آن را شرح دادم و حالا از در این پست موضوع فیلم بیشتر مو شکافی می شود.

فیلم رمز داوینچی افشای راز صهیون:

نویسنده داستان (دن براون) و سازندگان فیلم رمز داوینچی این بار برخلاف معمول ایدئولوژی پردازان هالیوود ، (شاید عمداً) خیلی شعاری و واضح ، عقاید خود را بیان كرده و برخلاف آنچه كه در خود فیلم مطرح می شود ، به لابه لای قصه ها و موسیقی پر نماد و مملو از سمبل نرفته اند. یعنی در واقع ایدئولوژی صهیون را تبلیغ كرده اند و از اسامی افراد و آثار ذیل صریحاً نام برده می شود.

به بهانه فیلم رمز داوینچی:
سالها بود كه درباره تهاجم فرهنگی و مقاصد پشت پرده آثار هنری ، فیلم ها و محصولات سینمایی كه از آن سوی آب ها می آمد هشدار داده می شد.

سالها بود كه نسبت به سوءاستفاده حركت های نامعلوم جمعی بر پایه برخی مطالبات برحق مردم ، روشنگری می شد ، اما همواره با نگاهی بدبینانه و از جهت محدود كردن آزادی ها به این هشدارها و روشنگری ها می نگریستند.

این فیلم برخلاف آنچه در تبلیغات سرسام آور جهانی مورد تأكید قرار گرفت و از جانب بعضی نویسندگان و منتقدان وطنی هم دنبال شد! راجع به فرقه واتیكانی اپوس دی نیست ، بلكه درباره انجمن سری یهودی است به نام انجمن مخفی خانقاه صهیون )ریشه های فكری صهیونیسم امروز) كه ادعا می شود در اوایل هزاره دوم میلادی توسط یكی از پادشاهان فرانسه به وجود آمده تا راز مهم باقیمانده در خانواده او را حفظ كند.
از همین جا پارادوكس قصه و فیلم شروع می شود كه پادشاهی مسیحی و مدعی دارا بودن یك راز مهم مسیحیت ، انجمن مخفی یهودی برای حفظ رازش تشكیل می دهد! قضیه چیست؟ مگر همین یهودیان نبودند كه حتی بنابر برخی اسناد و مكتوبات تاریخی خود عامل اصلی به صلیب كشیدن حضرت عیسی مسیح(ع) شدند؟ادعای محافظت از راز مسیحیت، بزرگترین ترفند برای پوشاندن ماهیت یهودی طراحان قصه است و البته این قضیه خلق الساعه نبوده و پشتوانه و زمینه ای تاریخی و كهن دارد ، شاید از همان اوایل هزاره دوم كه فرقه های مخفی و تصوف یهود تحت عناوینی مانند كابالا و فرانكسیم به وجود آمدند و با سوءاستفاده از وضعیت نابسامان كلیسای قرون وسطی و رنجی كه مسیحیان مؤمن از اختلافات رهبران مسیحیت می بردند ، قصد كردند كه بالاخره به انزوای هزار ساله یهودیان پایان بخشند. از همین رو برای جذب مسیحیان به فرقه های مخفی خود (كه در اصل یهودی منش بودند) خود را پیرو مسیحیت اولیه و مخالف مسیحیت تعریف شده كلیسا معرفی كردند ، بنابراین بسیاری از مسیحیان را به فرقه های خود جلب كردند.

حالا می توان دریافت كه چرا مثلاً شهر آزادیبخش فیلم ماتریكس ، همنام صهیون و همان خانقاه مخفی یهودی هاست و زایان (تلفظ انگلیسی صهیون) نامیده می شود؟ كه چرا این چنین برای داستان نه چندان تازه ای به نام هری پاتر هزینه های سرسام آور صرف می شود؟ كه چرا از آن همه امپراتوران خونخوار روم ، فقط ماجرای تیتوس كه یهودیان را قتل عام كرد به فیلم برگردانده می شود؟

حالا صهیونیست ها هم مأموران فرهنگی شان را از پشت پرده بیرون انداخته اند. شاید هم اینها مأموران سوخته ای بوده اند و از این پس ، برنامه و طرح های تازه ای در دستور قرار گرفته است.
موضوع: نقد و بررسی ،
برچسب: کد داوینچی ، نقد ، بررسی ، راز صهیون ، دن براون ، یهودیت ، مسیحیت ،
[ سه شنبه 17 تیر 1393 ] [ 10:27 ب.ظ ] [ سرباز گمنام امام زمان ]
نظرات
لوگو ما

به ما امتیاز دهید
نوای وبلاگ

دریافت کد مدح و همخوانی العجل مولا العجل مولا

آرشیو مطالب
برای دیدن بیشتر کلیک کنید
آمار بازدید
بازدید امروز : نفر
بازدید دیروز : نفر
بازدید کل : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
آخرین به روز رسانی :